• Producent: Colfarm
  • Kategoria: Leki uspokajające
  • Postać: tabletki
NERVOCOL Complex zawiera wyciągi z melisy, szyszki chmielu, różeńca górskiego i szafranu, a także witaminy: B6, B12, niacynę, ryboflawinę, tiaminę i tryptofan.

Wyciąg z melisy wspiera prawidłowy nastrój i odprężenie. Ułatwia zasypianie i wspomaga zdrowy sen.

Wyciąg z różeńca górskiego pomaga zapanować nad emocjami, wspomaga organizm przy wysiłku fizycznym i stresie i w trudnościach ze snem, spadkiem efektywności w pracy.

Wyciąg z szyszki chmielu wspomaga ośrodkowy układ nerwowy. Wspiera uspokojenie, a także wspomaga spokojny sen. Przyczynia się do ochrony organizmu przed zniszczeniem oksydacyjnym.

Wyciąg z szafranu wspiera równowagę emocjonalną, odpoczynek i pomaga utrzymać dobry nastrój.

Tryptofan należy do grupy aminokwasów, które biorą udział w wytwarzaniu serotoniny – hormonu szczęścia.

Niacyna (witamina B3) przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wspiera poprawne funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych.

Witamina B6 wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i niepodatnościowego oraz metabolizm energetyczny. Przyczynia się do prawidłowego przebiegu funkcji psychicznych i regulacji energiczności hormonalnej. Może się przyczynić do zmniejszenia zmęczenia.

Tiamina (witamina B1) wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i metabolizm energetyczny. Bierze udział w prawidłowym przebiegu funkcji psychicznych. Wspomaga dobre funkcjonowanie serca.

Ryboflawina (witamina B2) uczestniczy w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wykazuje parametry antyoksydacyjne.

Witamina B12 wspomaga układ odpornościowy, uczestniczy w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego i przebiegu funkcji psychicznych. Może się przyczyniać do zmniejszenia zmęczenia. Uczestniczy w dobrym przebiegu metabolizmu energetycznego.

komponenty w 1 tabletce:
Wyciąg z melisy 225mg
w przeliczeniu na suszoną melisę 1575mg
Wyciąg z szyszki chmielu 50mg
w przeliczeniu na suszoną szyszkę chmielu 200mg
Wyciąg z różeńca górskiego 50mg -
w przeliczeniu na suszony różeniec górski 250mg -
l-tryptofan 40mg -
Wyciąg z szafranu 20mg -
w przeliczeniu na suszony szafran 80mg -
Niacyna (ekwiwalent niacyny) 9,6mg 60%
Witamina B12 2,5µg 100%
Witamina B6 1,4 mg 100%
Ryboflawina (witamina B2) 1mg 75%
Tiamina (witamina B1) 1mg 90%
*ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie

Pełen skład:
wyciąg z melisy, substancje wypełniające: celuloza, wyciag z szyszki chmielu ( wyciąg z szyszki chmielu, skrobia kukurydziana), wyciąg z różańca górskiego, L-tryptofan, wyciąg z krokusa, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, amid kwasu nikotynowego, barwnik: dwutlenek tytanu,, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenk krzemu, cyjanokobalamina, substancja glazurująca: glikolpolietylenowy, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, chlorowodorek tiaminy, substancja glazurujące: poliwinylopirolidon, kwasy tłuszczowe, guma arabska.

Zalecane spożycie:
1 tabletka 1 raz dziennie.

Przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników towaru. Ważne jest wykorzystywanie zbilansowanej i różnorodnej diety, a także zdrowego trybu życia.

Opakowanie:
30 tabletek

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Leki uspokajające